Stomatologia Szczecin

All on 4 / All on 6

Zęby w jeden dzień Szczecin. Proteza All on 4 lub All on 6

Kliknij i sprawdź na mapie

al. Piastów 15/4 (nieczynny / remont) lub ul. Gryfińska 62A

Zadzwoń i umów wizytę

+48 91 461 42 06 (9:00-19:00)

Masz pytania / Napisz do nas

Wyślij formularz kontaktowy

Zęby w jeden dzień Szczecin All on 4 6

Dla kogo Metoda
All on 4 / All on 6?

 • brak zębów znacznie utrudnia funkcjonowanie
 • nieatrakcyjny uśmiech jest powodem niskiej samooceny
 • jedzenie sprawia trudność
 • obecna proteza rusza się, uniemożliwiając jedzenie ulubionych pokarmów
 • własne zęby nie dają pewności, że możesz gryźć to co chcesz

Dlaczego akurat my?

All on 4 6 zęby w jeden dzień Wojciech Gosienica Ciułacz
Wojciech Gąsienica-Ciułacz

Implantolog i Protetyk stomatologiczny

30 letnie doświadczenie

Nasz chirurg ma 30 lat doświadczenia w implantologii, ponad 4500 wszczepionych implantów zębów i ponad 1000 zadowolonych pacjentów.

Jesteśmy Rodzinną Firmą

W przeciwieństwie do dużych, sieciowych gabinetów stomatologicznych, w naszym gabinecie każdy stomatolog pracuje na swoją własną opinie. Jest świadomy tego, że musi poświęcać pacjentom tyle czasu, ile faktycznie potrzeba by doradzić, podjąć właściwe decyzje i uzyskać pożądany efekt leczenia.

Mamy wszystko czego potrzebujesz

Oferujemy pacjentom bardzo szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Niejednokrotnie zabieg wszczepienia implantu wymaga podniesienia dna zatoki lub rekonstrukcji kości szczęki. Dlatego też w naszym zespole mamy do dyspozycji lekarzy z różnych dziedzin stomatologii, po to by realizować najtrudniejsze zabiegi.

Hotel w cenie leczenia

Dla klientów spoza Szczecina lub pacjentów korzystających ze złożonych zabiegów, w cenie kompleksowego leczenia implantologicznego, oferujemy hotel, który znajduje się nad naszym gabinetem.

NASze statystyki

1 +
liczba implantów

Nasi lekarze wkręcili już ponad 4500 implantów zębów 

1 +
zadowolonych pacjentów

Zmieniliśmy już wiele uśmiechów 

19 50 '
Pierwszy zabieg implantologiczny

Jesteśmy jednym z pierwszych gabinetów w Szczecinie stosującym implanty zębów

UMÓW KONSULTACJĘ

CO OFERUJEMY?

Realizujemy tzw. zęby w jeden dzień, czyli protezę na implantach metodą All on 4 lub All on 6.

Metoda All on 4

All on 4 Szczecin zęby w jeden dzień foto4

Dzięki procedurze All on 4 pacjenci mogą cieszyć się wysoko estetycznymi zębami już po kilku godzinach. Metoda nadaje się między innymi dla:

 • pacjentów bezzębnych
 • dla tych którzy mają duże braki zębowe, 
 • w przypadku problemów z parodontozą
 • pacjentów, u których wiele zębów nadaje się do usunięcia 

Jest to najlepsza opcja w przypadku bezzębia: 

 • pozycja implantów planowana jest cyfrowo dzięki czemu czas zabiegu jest skracany do minimum, dzięki czemu dyskomfort pacjenta jest zminimalizowany
 • zabieg jest możliwy nawet w najtrudniejszych warunkach kostnych, w większości przypadków odbudowa kości nie jest konieczna, dzięki wprowadzaniu implantów pod kątem
 • zęby są przykręcone do implantów, wyglądają i zachowują się jak naturalne 
 • zęby robione są z wysoko estetycznych materiałów w zależności od wyboru pacjenta z porcelany, lub PMMA, zapewniają wygodę i estetykę 

Zalety All on 4

All on 4 Szczecin zęby w jeden dzień foto3

Nasi zadowoleni Pacjenci

Zęby w jeden dzień Szczecin All on 4 6 Franciszek

Witam panie Wojciechu! Chciałbym podziękować za implanty zębów wkręcone 5 lat temu. Dzisiaj przypomniałem sobie jak wyglądało moje życie przed wstawieniem implantów. Nie miałem z nimi żadnych kłopotów i czuje jakby to były moje naturalne, tylko ładniejsze. Jeszcze raz dziękuje”

Pan Franciszek

zadowolony pacjent ze szczecina

IMPLANTY Zębów - KROK PO KROKU

1
Konsultacja implantologiczna

Pierwsza wizyta to konsultacja, w jej trakcie wykonujemy skany wewnątrzustne, zdjęcia fotograficzne i tomografię komputerową. Na podstawie tych danych oceniamy: ilość potrzebnych implantów i ich pozycje, konieczne procedury do wykonania i rodzaj przykręcanych zębów, a następnie wysyłamy kosztorys na maila.

2
Zaplanowanie leczenia

Kolejna wizyta to finalna konsultacja na temat już gotowego planu leczenia i odpowiedź na ewentualne pytania ze strony pacjenta. Ustalamy szczegóły, tłumaczymy przyjęte metody, opisujemy krok po kroku procedurę zabiegu.

3
Szczepienie implantów

Wizyta to zabieg wprowadzenia śród implantów w kości. W zależności od wybranej metody All on 4 lub All on 6 dokonujemy implantacji 4 lub 6 śrub w łuku zębowy. Wizyta kończy się osadzeniem na śrubach zębów tymczasowych. Finalnie pacjent otrzymuje nowe zęby w jeden dzień.

4
Kontrola i zdjęcie szwów

Gdy miejsca po implantacji się wygoją zdejmujemy założone na dziąsłach szwy i dokonujemy ogólnej kontroli pozabiegowej. Sprawdzamy jak wygoiły się miejsca po zabiegu, doradzamy najlepsze metody higieny nowych zębów.

5
Nałożenie finalnej protezy

Po 3 miesiącach od zabiegu wymieniamy zęby tymczasowe na wysokoestetyczne zęby docelowe, czyli finalna protezę.

6
Higienizacja

Pacjentom, którzy chcieliby maksymalnie zadbać o swoje nowe zęby polecamy wizyty higienizacji, które przeprowadzamy co 6 miesięcy. W trakcie wizyt zajmujemy się nie tylko protezą i śrubami, ale również dziąsła.

Nasz gabinet dopasowany do twoich potrzeb.

Mamy wszystko czego potrzebujesz.

Najczęściej Zadawane pytania i odpowiedźi

Obie metody All on 4 i All on 6 należą do najszybszych sposobów leczenia bezzębia. W porównaniu z tradycyjnymi odbudowami na implantach jest to metoda dużo krótsza, a przy tym niezwykle efektywna. Nowe zęby osadzone zostają w jeden dzień. Metody te zwalniają pacjentów z konieczności przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów, które nierzadko poprzedzić muszą zwykłą implantację.

Wycenę zabiegu uzależniamy od trudności zabiegu. Część chirurgiczna zazwyczaj waha się w okolicach 25 000 zł. Po 3 miesiącach i wygojeniu implantów wymieniamy pracę tymczasową na docelową. Cena przykręcanych zębów różni się w zależności od rodzaju materiału z jakiego wykonane jest uzupełnienie. Najbardziej ekonomiczna opcja kosztuje 10 000zł, a ta najdroższa, zarazem najbardziej estetyczna, kosztuje 20 000 zł. Łączna cena zabiegu chirurgicznego z zębami docelowymi wynosi pomiędzy 35 000 zł a 45 000 zł.
Bardziej ekonomiczną opcją pracy na implantach będzie wyjmowana proteza na zatrzaskach. Od All on 4 różni ją konieczność codziennego zdejmowania i czyszczenia. Jej całkowity koszt wynosi 17 000 zł.

Nie ma przeciwskazań wiekowych. Do zabiegu może podejść każdy niezależnie od wieku.

Jak każda procedura chirurgiczna, wiąże się z ryzykiem uszkodzenia tkanek miękkich, krwawienia, czasowego uszkodzenie nerwów czuciowych. Są przypadki w których stabilizacja implantów nie jest na tyle duża aby od razu po zabiegu osadzić zęby na implantach. W tym przypadku oddajemy zęby tymczasowe, wyjmowane.

Szybkość, dokładność i wysoka estetyka finalnej pracy.

Proteza metodą All on 4 czy też All on 6 jest zabiegiem chirurgicznym i jak każdy taki zabieg może nieść za sobą obrzęki w miejscach ingerencji. Powinny one jednak minąć po kilku dniach, tak jak dzieje się to w przypadku innych zabiegów.

Właściwa higiena ważna jest szczególnie w pierwszych dniach po zabiegu, kiedy miejsca po instalacji śrub są jeszcze świeże. Brak higieny może nieść za sobą ryzyko powstania stanów zapalnych czy też dłużej utrzymujących się obrzęków. Poza szczotkowaniem nowych zębów warto również używać płynów do płukania jamy ustnej, które dodatkowo dotrą do wąskich powierzchni między portezą a dziąsłem. Nasi specjaliści poinformują o najlepszych metodach higieny nowych zębów, a na każdej wizycie zbadają stan jamy ustnej.
 

Skontaktuj się z nami

oferujemy darmową konsultacje online

DARMOWA KONSULTACJA ONLINE

Zadaj pytanie / Umów wizytę

Upewnij się, że wpisany adres e-mail jest poprawny. Bez niego nie będziemy mogli Ci pomóc.

Dotrzyj do nas

al. Piastów 15/4
(nieczynny / remont)
oraz
ul. Gryfińska 62A

Szczecin

Stomatologia Szczecin

Zadzwoń teraz