Nasi specjaliści

Jedrzej-Gasiennica-dentysta-Szczecin

Jędrzej Gąsienica-Ciułacz

Stomatolog

Absolwent najlepszych uczelni stomatologicznych w europie: w Berlinie na Charité Universitätsmedizin i w Wiedniu na Medizinische Universität Wien. Codziennie bazuje na doświadczeniu, które zebrał na najlepszych ośrodkach badawczych. Stosuje najnowocześniejszą technologię do diagnostyki i planowania leczenia. Nowoczesna tomografia komputerowa, skanery 3d i cyfrowe planowanie sprawiają, że leczenie jest przewidywalne i precyzyjne. Obsługa w języku polskim, angielski i niemieckim.

Jędrzej Gąsienica-Ciułacz - ZnanyLekarz.pl
Wojciech Gąsiennica-Ciułacz Dentysta Szczecin

Wojciech Gąsienica-Ciułacz

Stomatolog, Chirurg stomatologiczny

Lekarz dentysta chirurg, posiada certyfikat implanto-protetyka przyznany mu przez Uniwersytet Goethego we Frankfurcie nad Menem, jego specjalnością są implanty i protezy. Do każdego pacjenta podchodzi z należytą uwagą i zawsze stara się dopasować metodę leczenia do jego oczekiwań.
Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu, stosując najnowocześniejsze techniki i materiały.

Wojciech Gąsienica – Ciułacz – ZnanyLekarz.pl
Jan Kępa Dentysta Szczecin

Jan Kępa

Stomatolog

Ukończył studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko-stomatologicznym. Obecnie w trakcie specjalizacji – chirurgia stomatologiczna. Już na studiach interesował się głownie chirurgią stomatologiczną i implantologią. Wiedzę i umiejętności zakresie tych dziedzin stale podnoszę uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konferencjach.

Jan Kempa - ZnanyLekarz.pl