Stomatologia Szczecin

Gabinet stomatologiczny

Stomatolog. Chirurg. Implanty. Licówki. Leczenie zębów.

Zadzwoń i umów wizytę

+48 91 461 42 06 (9:00-19:00)

Masz pytania / Napisz do nas

Wyślij formularz kontaktowy

Gabinet stomatologiczny Szczecin Apolonia

Gabinet stomatologiczny Apolonia Dental

  • Leczenie próchnicy
  • Licówki
  • Wybielanie zębów
  • Korony i mosty
  • Implanty zębów
  • Protezy na implantach

Dlaczego akurat my?

Gabinet stomatologiczny Szczecin Wojciech Gasienica Ciulacz
Wojciech Gąsienica-Ciułacz

Implantolog / Stomatolog

30 letnie doświadczenie

Nasz chirurg może poszczycić się trzydziestoletnim doświadczeniem, a na jego koncie znajduje się ponad 4500 wszczepionych implantów zębów oraz kilkanaście tysięcy przeprowadzonych zabiegów, które zaowocowały zadowoleniem wielu pacjentów.

Jesteśmy Rodzinną Firmą

Nasz gabinet stomatologiczny oferuje pacjentom szeroką gamę usług z zakresu chirurgii stomatologicznej, endodoncji i stomatologii estetycznej. Nasza oferta obejmuje zarówno leczenie próchnicy jak i skomplikowane leczenie implantologiczne. Dzięki naszemu zespołowi specjalistów z różnych dziedzin stomatologii nasz gabinet stomatologiczny jest w stanie realizować kompleksowa odbudowę uśmiechu i przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowane zabiegi.

Mamy wszystko czego potrzebujesz

Nasz gabinet stomatologiczny oferuje pacjentom szeroką gamę usług z zakresu chirurgii stomatologicznej, endodoncji i stomatologii estetycznej. Nasza oferta obejmuje zarówno leczenie próchnicy jak i skomplikowane leczenie implantologiczne. Dzięki naszemu zespołowi specjalistów z różnych dziedzin stomatologii nasz gabinet stomatologiczny jest w stanie realizować kompleksowa odbudowę uśmiechu i przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowane zabiegi.

UMÓW WIZYTĘ

CO OFERUJEMY?

Nasza gabinet stomatologiczny pomaga pacjentom z różnymi potrzebami w różnych sytuacjach.

Gabinet stomatologiczny Szczecin Próchnica

Leczenie próchnicy

Nasz gabinet stomatologiczny oferujemy kompleksowe leczenie próchnicy zębów. Przeprowadzamy efektywne zabiegi, które obejmują usunięcie zainfekowanej tkanki, oczyszczenie ubytku oraz wypełnienie go nowoczesnymi materiałami kompozytowymi, zapewniającymi trwałość i estetykę. Naszym celem jest jak najmniejsza ingerencja w zdrową tkankę zęba. Korzystamy z najnowszych technologii i metod, które zwiększają komfort pacjenta. Nasz doświadczony zespół stomatologów dba o to, by każda wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, a leczenie było skuteczne i bezbolesne.

Leczenie kanałowe

Oferujemy profesjonalne leczenie kanałowe, które pozwala zębom odzyskać dawny blask i uratować zęby zagrożone ekstrakcją. Nasz gabinet stomatologiczny wyposażony jest w mikroskopy stomatologiczny, które ułatwiają precyzyjne oczyszczenie kanałów korzeniowych i staranne wypełnienie ich, zapewniając trwałość i zdrowie zęba. Stosujemy zaawansowane znieczulenia, które poprawiają komfort pacjenta, gwarantując bezbolesny przebieg zabiegu. W zależności od potrzeb klientów przeprowadzamy też zabiegi odbudowy zęba wykorzystując technik medycyny estetycznej.

Gabinet stomatologiczny Szczecin Leczenie
Gabinet stomatologiczny Szczecin Licówki

Licówki

Nasz gabinet stomatologiczny oferuje profesjonalne usługi w zakresie licówek, które poprawiają wygląd zębów, korygując kształt, wielkość i kolor. Korzystamy z najnowszych materiałów i technologii, aby zapewnić naturalny i trwały efekt. Nasz specjalista starannie dobiera licówki do indywidualnych potrzeb pacjenta, gwarantując estetykę i komfort. Zapewniamy kompleksową opiekę od konsultacji po finalny efekt. Dzięki nam na nowo zyskasz pewność siebie z pięknym uśmiechem!

Wybielanie zębów

Twoje zęby pożółkły lub poszarzały. Wstydzisz się ich koloru. Chowasz swój uśmiech. Oferujemy profesjonalne wybielanie zębów, które przywróci Twoim zębom naturalną biel i blask. Stosujemy metody Opalescence, które zapewniają natychmiastowy i trwałe efekty. Przygotowujemy wkładki wybielające, które pozwalają wybielić zęby w domu. Nasz doświadczony zespół dostosuje zabieg do Twoich potrzeb, dbając o komfort i zdrowie jamy ustnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się pięknym uśmiechem.

Gabinet stomatologiczny Szczecin Wybielanie
Gabinet stomatologiczny Szczecin Implanty

Implanty zębów

Gabinet stomatologiczny Apolonia Dental od ponad 30 lat realizuje implantów zębów, które przywracają pełen uśmiech i funkcjonalność jamy ustnej. Dzięki zaawansowanym technologiom i wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, gwarantujemy trwałość i naturalny wygląd implantów. Oferujemy pojedyncze implanty, mosty na implantach oraz pełne protezy na implantach. Zabiegi przeprowadzamy w komfortowych warunkach, dbając o bezpieczeństwo i minimalizację bólu. Każdy implant jest precyzyjnie dopasowany do potrzeb pacjenta, zapewniając pełną satysfakcję z efektu.

Proteza na implantach

Brak zębów znacznie utrudnia Ci funkcjonowanie? Jedzenie sprawia trudność? Obecna proteza nie daje pewności, że możesz gryźć to co chcesz? Oferujemy protezy na implantach, które odtwarzają funkcje i wygląd naturalnych zębów, zapewniając stabilność i komfort użytkowania. Nasze protezy wytwarzane są z wysoko estetycznych materiałów z porcelany lub PMMA. Nasz gabinet stomatologiczny realizuje protezy zdejmowane oraz protezy na belce. Zapewniamy pełną opiekę na każdym etapie leczenia, a także zabiegi przygotowujące do instalacji implantów tj. odbudowa kostna.

Gabinet stomatologiczny Szczecin Proteza

Kompleksowa opieka dla twoich zębów

Implantologia, Protetyka, Endodoncja i Profilaktyka czyli wszystko czego potrzebujesz.
NFZ_logo.svg
Nasza placówka udziela świadczenia stomatologiczne w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w Narodowym Funduszu Zdrowia

Nasz gabinet dopasowany do twoich potrzeb.

Mamy wszystko czego potrzebujesz.

Najczęściej Zadawane pytania i odpowiedźi

Przez lata obecności na szczecińskim rynku nasz gabinet stomatologiczny zyskał grono lojalnych pacjentów, które stale się powiększa, również wśród osób z zagranicy naszego kraju. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi usługami pacjentów, którzy nie są pacjentami bólowymi, prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt. Pozwala nam to lepiej zarządzać czasem i zapewnić każdemu pacjentowi odpowiednią uwagę. Jeśli zależy Ci na czasie to pamiętaj, że każdego tygodnia może zdarzyć się, że któraś z wizyt wypadnie, dlatego warto dopytywać się o najszybsze dostępne terminy na bieżąco. Staramy się elastycznie podchodzić do potrzeb naszych pacjentów i znaleźć dla Państwa jak najlepszy czas na wizytę.

Tak, wykonujemy zdjęcia rentgenowskie na miejscu, co pozwala na szybkie i precyzyjne diagnozowanie problemów stomatologicznych. Dzięki temu możemy na bieżąco w gabinecie stomatologicznym natychmiast ocenić stan zębów, korzeni oraz struktur kostnych, co znacząco przyspiesza proces leczenia.

Dodatkowo, w naszym gabinecie stomatologiczny, korzystamy z mikroskopu stomatologicznego. To zaawansowane narzędzie umożliwia nam prowadzenie niezwykle dokładnych zabiegów, takich jak leczenie kanałowe, usuwanie złamań korzeni czy precyzyjne odbudowy zębów. Mikroskop stomatologiczny zwiększa widoczność pola operacyjnego, co przekłada się na większą skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.

Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii, takich jak rentgen cyfrowy i mikroskop stomatologiczny, możemy zaoferować naszym pacjentom kompleksową i profesjonalną opiekę. Dbamy o to, aby każda wizyta w naszym gabinecie była jak najbardziej komfortowa i efektywna, zapewniając najwyższy standard usług stomatologicznych.

Tak, oferujemy możliwość konsultacji online w zakresie implantów zębowych. Dzięki temu możesz omówić swoje potrzeby i oczekiwania z naszym specjalistą bez konieczności wychodzenia z domu. Podczas konsultacji online przeanalizujemy Twoją sytuację, odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy wstępny plan leczenia. To wygodny i bezpieczny sposób na uzyskanie fachowej porady przed podjęciem decyzji o implantach. Zapraszamy do umówienia się na konsultację online!

ZADZWOŃ I UMÓW WIZYTĘ

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Dotrzyj do nas


ul. Gryfińska 62A
(pierwsze piętro - numer 3 na domofonie)
Szczecin

Odwiedź nasz blog

Kiedy nie  oszczędzać na mikroskopie?

W tym artykule przyjrzymy się różnorodnym przypadkom, w których zaleca się leczenie zębów z wykorzystaniem tej innowacyjnej techniki…

Odbudowa zęba po leczeniu kanałowym

Leczenie kanałowe jest procedurą stomatologiczną, która może uratować ząb, który inaczej musiałby być usunięty…

Re-endo – dlaczego warto je zrobić pod mikroskopem

W przypadku zabiegów takich jak powtórne leczenie kanałowe, które wymagają wyjątkowej dokładności zaleca się mikroskop…

Endodoncja mikroskopowa – czy warto 

Jednym z najbardziej rewolucyjnych narzędzi, które zdobyło uznanie w świecie stomatologii, jest mikroskop stomatologiczny…